* Актуальное

Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Автор Тема: Геркулес та його команда  (Прочитано 3561 раз)

Оффлайн OSA

Re: Геркулес та його команда
« Ответ #50 : Ноябрь 15, 2017, 12:58:11 »
KRASAVA от Январь 20, 2015, 21:33:02
Цитировать (выделенное)
    А мене скільки не намагалися на корді верхи вчити,я не могла.В мене голова чомусь паморочилася і я весь час відволікалася))
    А параноя шо коні худі,так то в мене вже хронічна))
Timbuktu от Январь 21, 2015, 19:58:56
Цитировать (выделенное)
    Мені подобається, як ви пишете :).
    Насправді, дуже гарно все, окрім поодиноких слів (ну, наприклад, хоча слово "Пасха" вживається, але значно традиційнішим у нашій мові є "Великдень". "Пасхальний" - "великодній". Навіть звучить колоритніше :king:. "Овес" - це хитре слово, яке змінює свій корінь. У всіх відмінках, окрім називного, правильно буде "вівса", "вівсом", "вівсові" тощо. Чи, наприклад, слово "пошагати". Російське "шаг" українською буде "крок". Але оскільки фраза "покрокувати коня" звучить якось химерно, то можна казати щось на зразок "поїздити кроком" чи якось так).
    Пишіть, у вас дуже мальовничо виходить :).

А Геркулес - такий... ух!... Геркулес одним словом :ok:.

О. Дякую.
Мир принадлежит тому, кто ему рад!

Оффлайн OSA

« Ответ #51 : Ноябрь 15, 2017, 13:01:35 »
Native от Январь 30, 2015, 21:32:39
Цитировать (выделенное)

Вот он наш красавец 7 лет назад :) мои первые шаги. [/quote]

Так. Тебе я вже притягла,  h:hi: тепер ще Аллу сюди треба.
    Чи ви думали, що я сама за вас всіх віддуватись тут буду  :tong:

KRASAVA от Февраль 04, 2015, 15:43:27
Цитировать (выделенное)
     :unsure:  Ну?І де Алла?))))Вона ж не занадто важка шоб її притягнути?Чи пручається? :hehe:
    Чому не пишеш продовження?

О. Мене вже тиждень мучить совість, що нічого не пишу. Пхати мене треба.  :cheb: Можна апельсинами, тільки свіжими
    Але Алла в тому теж винувата. Бо взяла і поіхала на відпочинок. І кинула мене тут :vsad:, одну, за всіх віддуватись.
    А в мене другий співробітник у відпустці, і роботи вдвічи більше і коня працювати треба.
    Так що про вивірку, котра не знає за яку справу хапатись - то про мене 2 останні тижні.
     То в нас розподілено, 1 раз серед тижня я, один раз Алла, ще один мій малий. Ну на вихідних аншлаг, і я і Алла.
    А тепер в неділю ще й травму отримала. Сиджу тут на роботі - така КРАСАВА.   :sinjak:

Заінтригувала? Ввечері допишу. Відео викладувати не буду, бо животи від сміху понадриваєте. А ви мені потрібні, бо хто-ж то мене наступного разу пхне.

KRASAVA от Февраль 04, 2015, 16:09:45

Цитировать (выделенное)
:madgirl: :madgirl: :madgirl: Увечері я усЯ занЯтаЯ буду))А порж...Упс,поспівчувати хочеться прям зараз!

Оффлайн OSA

« Ответ #52 : Ноябрь 15, 2017, 13:03:18 »
Ладно. Ну то слухай. Тебе коли небудь на коня підкидували?
В тебе ніколи при цьому не виникало відчуття, що тебе не на коня підкидують, а в космос збираються зажбурити?
В мене таке дуже часто. Але взагалі я перед тим встигаю панічним голосом заверещати "Тільки не перекинь!!!" А в особливо критичних випадках ще й схопитись за гриву.

Але в неділю був не мій день  :(. Взагалі то зранку все складувалося добре. Сонечко, вітерець, грунт (котрого не було 3 тижні), Герик, котрого було хоч до болячки прикладай. Лише 2 чи 3 рази за всю проїздку спробував відірвати мені плечі, (хоча останні 3 тижні ми ходили лише кроком )  Але то не він, то все пегая винна :no:, ну і Стюарт, котрий думав, що тренування проходить якось мляво.  Ну то все йшло добре.

Але в мене  останнім часом з'явилось дике бажання навчитись заскакувати на коня верхи без сідла. Ну от, ввечері, запаривши кашу я вирішила перейти до практичних занятть.
 Може б я і не вирішила, але Жені чомусь приспичило витягти свого Фантіка на розв'язки,  чи копита він мастив, чи щось інше. Але тут нелегка винесла в прохід мене.
 Іду я так по проходу, щось так похлопала коня по шиї, ну і йшла б собі далі... І тут мене наздоганяє думка, що той, на Геркулеса без пенька я не лізу, але ж Фантік на цілих 4 сантиметри нижче... Оп. Вертаюсь я до коня і так стою і думаю, що якраз його спина на  рівні моїх очей.   Ну і так характерно підтанцьовую, і руками спину мацаю.
Ну Женя візми і ляпни "Ну що, думаєш залізти, то лізь."   

Сказано-зроблено! Роблю звірячий вираз на обличчі і скачу. Скачу. Ще раз скачу. Ну з третьої спроби мені таки вдалося зачепитися на коні підмишками.  Вишу я собі, але-ж якось треба дотягти хоча б груди, я вже мовчу про талію до середини спини. І починаю я висячи на коні судорожно тіпатись всім тілом і бовтати ногами, щоб то якось зробити.
 Женя з Петровичем, стоячи  збоку, дають мені цінні поради, користі від яких ноль, але мене вже починає душити сміх... Бо з іх коментарів, я розумію, що вони думають про тітку, котра висить в нерозумілій позі на коні, і при цьому, ще й дуже смішно дригається.

Відчуваю- повзу, але чомусь вниз . Ну то бачить і Женя, і зі словами "Ну скільки так можна мучитися", хапає мене за коліно і вирішує мені допомогти.  (Благими намірами вислана дорога до аду).

В мені 50 кг, Женя мав би звикнути підкидати таку вагу, бо його дівчата співласники в середньому на 5 кг легші.
Але вечір, всі сміються, і крім того, я все ще прикладаю нелюдських зусиль, щоб задертись верхи самій.  Результат не забарився. Зусилля Жені, помножені на вибрик моєї ноги, і я розумію, що проскальзую я через спину коня, як дельфін в дельфінаріі при стрибку на край басейну.  Але край не закінчується, а кінь так. Остання невдала спроба вчепитися пальцями за шкуру коня, і я розумію, що пора вже вибирати місце приземлення...

Ну і як зрузуміло з ситуації, лечу я таки вниз головою, з витянутими вперед руками, як стрибун в бассейні. На бетонну підлогу....   Ой, ні яка там бетонна підлога?  Вже всі забули про кашу, яку я запарювала на початку? Так от прискорення мені Женя надав таке, що перелетівши коня, я якраз попадаю між відром з кашею, і відром з водою, котрі стоять біля мого (ой Геркулесового ) денника. Ну вибір у мене був небагатий. коротше, я розумію, що всі напевно вибрали б відро з кашею, але я схибила, сантиметрів на 20. І якраз спершись на руки, приклалася підборіддям по краю відра.

Ну як вам сказати як я виглядаю... Через все підборіддя шрам від ручки відра, нижня губа розбита об зуби. Верхня губа теж розбита, але на фоні нижньої то непомітно, а ще, на додачу по підборіддю  в понеділок почав розповзатись красивий ліловий синець.  Ото сидить така красуня на роботі, і не зважаючи на тонну тонального крему лякає непосвячених, котрі заходять щось спитати. Але чомусь в них перше запитання звучить завжди однаково " Ой!? А що то з тобою ?"

Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Nina-Z

Оффлайн OSA

« Ответ #53 : Ноябрь 15, 2017, 13:06:01 »
KRASAVA от Февраль 04, 2015, 18:27:05
Цитировать (выделенное)
     :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

Йой..Пробач))Вихопилося))))
    Боляче? :unsure:

Я тобі відкрию страшну таємницю.))Мене ще ні разу правильно не підсаджували)))
    Я навіть сама інколи перевалююся на той бік коня))А якщо вже хтось допомагає..То вААще)))

ти так усе вмієш змалювати,я мало не вся...ся))) :sarcastic:

Оффлайн OSA

« Ответ #54 : Ноябрь 15, 2017, 13:06:53 »
Обід закінчився.. :ac: . Продовження короткого огляду попередніх серій буде пізніше.

Оффлайн OSA

« Ответ #55 : Декабрь 09, 2017, 23:38:49 »
Ти вмієш сама заскакувати на коня? Я тільки на поні до 1,40. Якщо вище, то вже тягаю за собою коня по пасовищу, щоб знайти канаву чи пеньок.  Ну ти монстр. :ok:.  Тепер приходжу на конюшню і тренуюсь скакати на коня, все рівно грунту знову нема. Ну може до весни відрапортую про результат.

Боляче не було, було реально смішно.
Ти не повіриш. Сиджу я обійнявши відро з кашею.
 Кров з губи тече, кругом мене скачуть 2 чоловіки с перекиссю (добре що хоч не зеленкою мене перемазали, )а мені смішно. В Жені навіт закралася підозра, може я того, ДУЖЕ сильно головою стукнулася, а не лише підборіддям.
 Питає "Ти чого смієшся!" .  Ну його трохи попустило, коли я сказала, "Ну якщо вам легше буде, якщо я буду плакати, я можу спробувати".

Ну от так.   

А взагалі.Хочу грунт! Хочу зиму! Оттаку

Ой. Алла не попала. Зараз виправлюсь

Оффлайн OSA

« Ответ #56 : Декабрь 09, 2017, 23:41:11 »
Так. Тепер знову повернемося в далекий 2009 рік. Ну ви вже зрозуміли, що від того дня, я з малим регулярно виникала в воротах конюшні по вихідним. На мене дивились, якщо був кінь давали його, і починала я на свій розсуд ковбаситися в манежі. Інакше як ковбаснею назвати то було не можна.  Хотілося чогось більшого. І тут в розмові з кимось, проскакує фраза що в 6 годин по четвергах, тут проводиться заняття з тренером.
О! В четвер о п'ятій годині вискакую з роботи. Тушканчиком риссю додому, заскакую  на велосипед  і пихкаючи паровозом по жарі пхаюся на  міст. Доїхала. В конюшні ідилія. Коні хрумають овес, підметено, все розвішано, і саме головне -ніяких ознак тренування. Крім якогось гурту людей, що сидять в альтанці, щось обговорюють, і на моє запитання - А де Таня? А потренуватись можна? - дивляться наче я з дуба на кактус впала. Яке тренування? шість годин! Коні їдять! Напевне вигляд у мене був таки того, дуже розчарований. Тому таки в діжку дьогтю, вирішили покласти ложку меду. Ну якщо дуже хочеш, то приходь на тренування в субботу, тільки до десятої, пізніше прокат.
Тепер трохи фото з того дня

Статуя Робітник та колгоспниця в  виконанні Люди та Марини

Наташа та Люда

Петрович власною персоною

Десь іще був Женя. Точно пам'ятаю його бороду. Він іще так єхидно питав а чи вмію я іздити, бо он велосипедом залетіла так, що ледь альтанку не рознесла, куди тобі живого коня. Он залізного тренуй! (Яка я все таки злопам'ятна   :manikur:

Але його вічно носить якимись корчами, що тоді, що зараз. Так що знайомство з ним доведеться відкласти до кращих часів

На тому і порішили.  В субботу я була в конюшні. Далі буде...

Оффлайн OSA

« Ответ #57 : Декабрь 09, 2017, 23:43:15 »
Лолия
Цитировать (выделенное)
Сиджу оце сама удома и регочу аж до всцику!!
І чомусь навіть думки не виникло, що можливо ж людині було боляче!
Я й гадки не маю, чи боляче, але ж смішно до кольок у пузі!
Приймайте в постіні читачі! "Позитифчику" зараз в житті не вистачає!
Йой. Я ж компліман Геркулесові не сказала!
Мужній, великий! Грандіозний, навіть я б сказала!

Оффлайн OSA

« Ответ #58 : Декабрь 09, 2017, 23:43:44 »
Да так. З позітивчиком зараз туго. Напевне тому, тут все в такому ключі і описується.
Бо якщо тривога та похмурі думки вкорочують життя, то здоровий гумор подовжує. А зараз озираючись назад, якраз згадуються найкумедніші моменти. Котрих я думаю у всіх при навчанні було чимало.

Ну так от. Продовження.

Суббота. Ранок. Пошикувались ми в проході, і дістався мені післа розподілу коней Браслет. Ось до сих пір, повертаючись думками в той день, не можу згадати, чим я прогнівила тренера :scratch:. Бо  оскільки я була мала та зелена, то в той день я не знала, що Браслет дістається дуже борзим новачкам, щоб "Жизнь медом не казалась!". Але то я взнала набагато пізніше. А тоді я радісно понеслась чистити та сідлати коня.
 Війшли, сіли, пошикувались у зміну, ну і почали потроху розминати коней по стінці манежа. Оттоді в мене закралась якась нехороша підозра. Бо в всіх коні як коні ходили собі друг за другом манежем. Мій також ходив... але чомусь боком.. :(. 
   Почесавши голову, я спробувала поставити його так як треба.
  Ні, кінь не зробив нічого поганого, він повернувся на 120 градусів і знову пішов вперед. Тепер вже іншим боком  :8): 

Якраз, позакривавши конюшню, на арену (манеж) вийшов Петрович. "Риссю!" Ну  всі пам'ятають, що коли звучить команда тренера, бажання вершника кіньми вже не беруться до уваги. Ну всі біжать, ми з Браслетом теж біжимо, але при цьому смішно вихляючи вліво вправо і сильно бовтаючи головою. Так що мої руки літають у нього над гривою, наче я пиляю з кимось дрова пилою моделі "Дружба-2".
 На 2-гому колі, я розумію, що закликати коня до порядку в мене не вистачає ні хисту ні знань, і що що я не намагаюсь зробити то все виходить на гірше (Гірше? Мені вже потім сказали, що до гіршого Браслет в той день так і не дійшов. Чи то жара була, чи зірки наді мною так стояли, але прийом катапульта, та прийом підрив в галоп з головою засунутою між передніми ногами, Браслетом на мені так і випробований не був). На Браслеті я сиділа вперше, а оскільки мені вже стільки раз розказували про те, звідки в мене ростуть руки та ноги, то в першу чергу я полізла копатись у собі та шукати, що ж спонукає коня до такої невластивої поведінки.
 Ну і підскакуючи в сідлі,  я таки спромоглася на питаннячко.
-  Ва-а-але-е-нтин Пе-е-тро-о-ович, й-а-а щось не так ро-о-облю?
На що отримала відповідь " Руки! Ноги! Поперек бетонний. Трясешся як у пропасниці! А все їнше нормально " . Я вже не стала перепитувати, що то таке все їнше, бо на той момент в мене вже не вистачало дихання.
 Йшла 15 хвилина тренування...

Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Марина Кубанская

Оффлайн OSA

« Ответ #59 : Декабрь 09, 2017, 23:46:56 »

Ponyashkina от Февраль 18, 2015,
Цитировать (выделенное)
Привет,ты там фотосессию хотела новою?Ты ещё результаты "старой " не видела :sarcastic:

Твой собак:

Фотографии из серии "Есть ,что вспомнить,нечего людям показать":

pg
А тут всё хочу спросить-что ты делала?Мы видели,что ты прыгала и кричала,а хотела -то чего?

И ты ещё хочешь новую фотосессию?Хотя конечно можно,хоть лошадей пофоткаем  :yes:

Оффлайн OSA

« Ответ #60 : Декабрь 17, 2018, 00:14:11 »
Давно здесь конь не валялся. Пора обновить

Оффлайн OSA

« Ответ #61 : Декабрь 17, 2018, 00:59:56 »
Ну і оскільки зараз таки зима, то трохи про минулий день

Ну і герой минулого дня Стюарт верхи. 
 Вміння іздити верхи, дуже корисна навичка для собаки, як виявилось. Бо підступний сніг забився в прикрашалку на лапах і не давав бідній собаці навіть зігнути ноги. (Ще й налипло на нього десь по кілограму на кожну лапу)
 Довелось везти.
Дякуючи Світлані, та незважаючи на спротив Геркулеса, з третьої спроби його вдалося подати мені верхи. Довелось підкуплювати цукром поки він його жував, ми підступно провернули операцію "Стюарт в сідло". В Геркулеса тут вже приречений погляд "Ну і за що мені ще це "щастя" привалило!?"

Ну і останні 3 км до бази в Геркулеса був позаштатний пасажир
Майже вдома

Оффлайн OSA

« Ответ #62 : Май 22, 2019, 14:37:55 »
Давно не писала. Навеяло.  Вчера

В общем, если вдруг кого посетит желание попасти коня на поле и поваляться в купальнике на каремате, сообщаю - там комары.
Нет, не так - ТАМ КОМАРЫ!!! Благо купальник отменился сразу, ввиду погоды и позднего времени- было уже почти 8. Но комаров не смог отменить даже спрей в 3 слоя...
Мы конечно посидели на каремате, пугая в сумерках редких прохожих тушками пасущихся лошадей. Но мне можно было не ужинать, потому как куриные крылышки были дополнены хитином с крыльев вездесущих насекомых.
В общем через час у нас был- сытый Герик (потому что он пасся, необращая внимание на летающую напасть).
Поработанный Граф (потому что он решил, что его сюда притащили для вечернего моциона, и наматывал вокруг нас круги на корде (не забывая при этом после каждого круга подходить за бубликами)).
Довольный как слон Стюарт - мало того, что его тоже кормили вместе с лошадьми бубликами, так он еще и успел спереть крылышко, погяняться за зайцем, который завалился спать в колесах на футбольном, и измазаться в какой то тухлятине (что обнаружилось уже дома).
И 2 девочки, обильно политые спреем от комаров.

Пользователи, которые поблагодарили этот пост: ElenWhite