* Актуальное

Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Автор Тема: Фестиваль кінного туризму "EquirandUA - 2019". Перші подробиці!  (Прочитано 1956 раз)

Оффлайн Lima

Фестиваль кінного туризму EquirandUA відтепер щороку проводитиметься на треті вихідні червня!
Про подію: оголошується місце збору і всі шукачі пригод починають готуватися - тренують коней або домовляються про оренду, прокладають на мапі маршрут, планують зупинки для відпочинку тощо. Виграє команда, яка подолала найбільшу відстань верхи. На фініші чекає смачна вечеря, нагороди, багаття, гітара та коло однодумців.
  :kon9:

Дата: 15 червня 2019
Місце Збору: садиба "Щербаті Цуглі"
Адреса: Соборна 92, с.Прибірськ (Київська область, Іванківський район)
Про локацію: Садиба Щербаті Цуглі - команда ентузіастів, яка зібралась навколо ідеї відродження Полісся. Бортництво, сплави річками, поліські коні, еко-туризм, кінні тури.

Як взяти участь у фестивалі:  :kon14:

1. Зареєструватись, відправивши інформацію про себе на пошту gordiienko@ukr.net, або за тел 0674779967. Кількість вершників, вік вершників і коней, звідки стартуєте.
2. Розробити маршрут до місця Збору (координати вище), спланувавши стоянки, роботу команди підтримки тощо.
3. Викласти ваш маршрут у групу Еквіранд на фейсбуці.
4. Вивчити перелік обов'язкового спорядження кінного туриста.
5. Домовитись з організатором щодо додаткових послуг (кімната, сніданок тощо), якщо потрібно.
6. Прибути 15 червня на Збір не пізніше 20.00!

Подробиці про умови проживання, харчування, розміщення, оренди коней, а також всі ціни будуть надані трохи згодом.
Ком'юніті на фейсбуці: EquirandUA - щорічний фестиваль кінного туризму

Пользователи, которые поблагодарили этот пост: ElenWhite, Рыжик

Оффлайн Lima

Оргвнесок: вершники - 500грн, члени групи підтримки - 300грн (входить вечеря, сніданок і витрати на організацію).

Проживання:
1. Наметове містечко з доступом до електромережі (намети власні) - безкоштовно.
2. Ліжко в аутентичній українській мазанці - бронь і ціна за домовленістю 097 895 55 53.
3. Юрта на команду з 5-6 осіб - бронь і ціна за домовленістю 097 895 55 53.

Харчування: вечеря-бенкет і сніданок входять в оргвнесок.

Розміщення коней: у левадах, на прив'язі та власних електропастухах - безкоштовно. Доплата лише за корма (якщо потрібно).

Оренда коней: інформація буде оновлюватись в групі події на фейсбуці. На даний момент послуги оренди на цю подію надать клуби:
- "Ідилія"
- "Аріон"
-"Тетерів Кантрі"
- "Щербаті Цуглі"
Більш детальну інформацію щодо умов та цін оренди можна уточнити у них, зв'язавшись на фейсбуці або за телефонами.

Слідкуйте за оновленнями в групі фестивалю на фб: "EquirandUA - щорічний фестиваль кінного туризму"

Пользователи, которые поблагодарили этот пост: ElenWhite, colombina

Оффлайн Lima

Правила фестивалю:
1. Учасники повинні неухильно дотримуватись техніки безпеки, зокрема правил перетину автошляхів, а також діючого законодавства України щодо приватної власності (не їхати чужими городами тощо).
2. Кожен вершник особисто несе відповідальність за свою безпеку та здоров'я коня, на якому він подорожує.
2. Учасники, молодші 18 років, подорожують лише у супроводі відповідальних осіб старше 18 років.
3. Кількість днів, проведених у поході, а також кількість зупинок для відпочинку - необмежена.
4. Подорожувати можна як в команді, так і індивідуально. Допускається команда у складі вершників і велосипедистів або піших туристів. В такому випадку діють загальні правила командного заліку.
5. Кожна команда може їхати як у супроводі групи підтримки, так і автономно. Частину шляху (або зворотній шлях) можна проїхати батманом (ця відстань не зараховується до загального кілометражу!)
6. Перед стартом кожна команда повинна зафіксувати день і час початку подорожі, виклавши фото з коментарем у мережу ФБ з хештегом #equirandUA19 та відмітити у пості участь у події. Заохочуються також фото і коментарі на під час кожної зупинки.
7. Кожна команда зобов'язана надати на фініші докази пройденої дистанції. Це може бути записаний на мобільному пристрої маршрут (Runtastic, Strava, Google), або паперова мапа з маршрутом та фотодоказами відвідання певних пунктів (фото на фоні назви населеного пункту тощо).
8. Відрізки, пройдені пішки з конем у поводу зараховуються у загальну дистанцію.
9. У випадку травмування коня вершник зобов'язаний повідомити організатора та викликати батман для транспортування коня додому. Витрати за рахунок вершника. Заміна коня/поні можлива лише до початку подорожі.
10. Фестиваль не є спортивним змаганням, проте переможцем вважається вершник /команда, яка подолала найдовшу дистанцію.
Окремі номінації, у яких будуть також нагороджуватись учасники:
- "Кореспондент Еквірандо" - за найбільшу кількість постів у ФБ протягом подорожі. Не забувайте додавати хештег #equirandUA та відмічати сторінку події.
- "Найкращий турист" - за найкраще спорядження вершника й коня.

Правила та умови можуть доповнюватися, слідкуйте за оновленнями у нашій групі на фейсбуці!

Пользователи, которые поблагодарили этот пост: ElenWhite, Рыжик, colombina

Оффлайн Рыжик

А почему все так привязано к фейсбуку?
Жизнь – это не то, что вы получаете. Это то, что вы делаете с полученным.

Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Lima

Оффлайн Lima

Це зручно і оперативно. Але основні новини та оновлення також публікуються тут і на сайті trec.org.ua

Пользователи, которые поблагодарили этот пост: colombina

Оффлайн Рыжик

Перед стартом кожна команда повинна зафіксувати день і час початку подорожі, виклавши фото з коментарем у мережу ФБ з хештегом #equirandUA19 та відмітити у пості участь у події. Заохочуються також фото і коментарі на під час кожної зупинки.

То есть если у меня нет странички на фб и я не собираюсь ее создавать, я не могу участвовать?

Оффлайн Lima

Звичайно, ви можете брати участь).
Час і дату старту можна повідомити організатору по телефону, надіславши фото на будь-який месенджер. (Або якщо їдете командою, то фото може зробити і опублікувати один з учасників, який має сторінку).
Просто не буде участі у номінації на кращого репортера.
Якщо у вас ще виникають питання по правилах, пишіть. Все можна обговорити індивідуально.

Оффлайн Рыжик

Спасибо, так понятней))

Оффлайн Рыжик

Вот нашла на Алиэкспрессе.  Еще есть браслеты на ноги и затылочные ремни. Если кто то вдруг решиться заказать, я присоединюсь, а то как то не заказывала там ничего, боюсь напутать что нибудь. А вещь думаю полезная. Не обязательно весь набор, можно что -то одно.

Оффлайн Lima

Рыжик, интересные штуки))) но я, увы, тоже с алиэкспресса пока ничего не заказывала. Нагрудник вообще крутой)) а на хвосте это что? Не совсем понимаю как крепится и работает :)

Оффлайн Рыжик

Как минимум одного на группу можно такого. Замыкающего например. .

Оффлайн Рыжик

Поскольку кроме Эквиранда для нас это очень актуально само по себе - часто ходим у себя в однодневные походы и возвращаемся уже затемно, а учитывая наш рельеф - когда с левой стороны овраг, а с правой бурелом, а дорога лесная и узкая, это ну просто жизненная необходимость.
Помню один случай когда так же по темноте возвращались - подкрадывается  сзади кто то -  сначала держал дистанцию, потом видно надоело, стал поджимать под хвост, спасибо, что не сигналил, а свернуть и пропустить ну совсем никакой возможности нет........так и скакали километр  с жигулем на хвосте. У меня только одна радостная мысль была - как хорошо что я одела жилет светоотражающий. Кони то вороные.
В общем решила себе пока брать налобник и ногавки эти мигающие для начала. Хотя нагрудник тоже очень нравиться. Сейчас вдохновилась и шью вальтрап со светоотражателями. Скоро буду хвастаться. :winky:

Оффлайн Nina-Z

Вот нашла на Алиэкспрессе.  Еще есть браслеты на ноги и затылочные ремни. Если кто то вдруг решиться заказать, я присоединюсь, а то как то не заказывала там ничего, боюсь напутать что нибудь. А вещь думаю полезная. Не обязательно весь набор, можно что -то одно.
Я недавно видела у кого-то на ипподроме такой светящийся налобник и светящуюся ленту по краю вальтрапа, стало интересно, где такие штуки взять, а тут ваш пост как раз по теме) Не знаете, как оно устроено, за счет чего светится? там лампочки какие-то или только отраженный свет? и если лампочки, то какое у них питание?

Оффлайн Рыжик

Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Nina-Z, Lima

Оффлайн Рыжик

Ну собственно говоря, вот выкладываю что получилось. Фото на лошади уже после нг. :kon2:  Не судите строго первая попытка. Еще кой чего доделать, но в общем уже понятно.

Оффлайн Рыжик

Сначала мне очень понравилось - ну очень ярко отражает . И я решила что вполне можно обойтись светоотражателями, нашив их каким либо образом на налобник и ногавки. Но потом, призадумавшись, и вспомнив наши реалии, пришла к выводу - что светоотражатели это хорошо, но для них нужен свет, что бы его отражать :winky:. А наши сельские жители таковы, что вполне могут и без фар ночью ехать. Или просто пьяный из кустов выползет, лошадь не заметит, а та шуганется...... В общем пришла к выводу - что лучше быть похожей на новогоднюю елочку, но вполне заметной в любых условиях на дороге.........Кроме того мое воображение уже тешит меня теми легендами, которые поползут по селу, если кто то издалека в полях ночью нас увидит...... :kon13:
       Еще  хочу добавить пару слов к вышесказанному. Тут недавно велосипед себе купила. Езжу пока аккуратненько только по тротуару. Но надо сказать что многие из моих знакомых, вполне состоявшиеся велосипедисты со стажем, тоже ездят по тротуару и этого не стесняются.  Но все таки мечтая о загородных поездках, когда еду по трассе - присматриваюсь - кто, в чем, и как..........пришла к выводу что - красный белый и синий, даже мигающий - вообще не впечатляют. Как то глаз привыкает. Думаю лучше брать те цвета которые на дороге не встречаются - зеленый, фиолетовый, малиновый и т.д...но это всего лишь мое восприятие реальности, может кто по другому видит........    вот и все что я пока хотела сказать на тему безопасного передвижения по дорогам на лошади в темное время суток........о полевых испытаниях расскажу как только доберусь до полей...)))

Оффлайн OSA

Мы когда то задержались в гостях на охотничьем стане, и пришлось возвращаться в потемках.
Ну мало того, что мы уже выезжали смеркалось, так пути было не хило не мало а км 20 так.  Спешили очень, но все равно после того, как прошли мост в Тереховке  и лесополосу с переходом между  канавами (очень переживала именно за этот отрезок пути, так как в полной темноте по полям боялась не выведу, а там канавы с водой, ошибся на 100 метров, и хоть плач, хоть ночуй в чистом поле).
Ну попали на проход, выдохнула... А потом стемнело, резко и быстро, и все ориентиры ушли в темноте и тумане.
В общем, во избежание неожиданностей типа "мы шли на Одессу, а вышли к Херсону", решили прижаться к дороге на Товстолес, и ехать по ней. 
Темно, асфальт, обочины почти нет (кусты растут близко к дороге и перекрывают обочину), идем прям по дороге. Отрезок там наверно км 4. Машины нет да нет, но едут.
  Зажгли фонарики, у Женьки цеплялся прямо на кепку, я держала в руке. В зависимости от того, с какой стороны ехала машина, туда и направляли свет. Судя по реакции водителей, они были в шоке. Ибо тормозили до нас метров за 100. Едет по дороге непонятная конструкция (нас то не видно, только огни) - фары на разном уровне, на непонятном расстоянии друг от друга, мигрирующие вкривь и вкось, то сближаясь то разъезжаясь.  Иногда одна фара пропадает и начинает светить назад... В общем судя по тому как нас аккуратно крадучись объезжали сбоку, взрыв мозга у водителей был еще тот...

Увидела вот ту штуку, сразу вспомнила этот эпизод. Эх,  классная вещь, только боюсь , чтоб кого-то из водителей сердце не хватануло от такого зрелища...
Мир принадлежит тому, кто ему рад!

Пользователи, которые поблагодарили этот пост: alya_koshka, Рыжик, Lima

Оффлайн Lima

Рыжик, если со светодиодами получится заказать, напишите, пожалуйста, свои впечатления от использования :)

Оффлайн Lima

OSA, для наших автомобилистов конники пока что в диковинку :)

Оффлайн Рыжик

Нашла среди своих знакомых подругу, которая регулярно заказывает что то с алиэкспресс, для себя и своей собаки :winky:. Но думаю это не важно, главное что человек знает какие кнопочки нажимать)))). Думаю заказывать где то к весне, вроде как месяц оно идет приблизительно. Если за это время появятся еще желающие - пишите в личку. Там на опт большие скидки. Опт от 10 штук начинается :wink:

Хвост для походов хорош.
Если будет кто-то заказывать, напишите и мне цену, которая выйдет с учётом доставки в л/с
спасибо.

Оффлайн Lima

Хочеш на EquirandUA - щорічний фестиваль кінного туризму, але не маєш власного коня?  :kon21: Варто замислитись про оренду!  :kon13:
5 причин взяти коня в оренду:
  • демократичні доступні ціни
  • досвідчений колектив
  • компанія для подорожі
  • досвічені, з'їжджені між собою коні
  • ідеальний варіант для першої поїздки на фестиваль
Зацікавився? На даний момент дізнатися про умови оренди докладніше можна у таких кінних клубів:
- Arion Endurance Stables
- Teteriv Country
- Идиллия
- Щербаті Цуглі
- Sunny Valley (кінний табір)

Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Мистери, ElenWhite

Оффлайн Lima

Починаємо публікувати відгуки учасників про фестиваль кінного туризму Еквіранд-2018!!!  :wow:
"Наше путешествие на фестиваль и обратно получилось очень теплым, приятным и интересным! Много ярких впечатлений от реакции коней на социальную жизнь городов, через которые мы проезжали  :winky: запомнились посиделки у костра под звездным небом, парковка у магазина с водой и красочные пейзажи в пути! В качестве важного опыта, я вынесла для себя, что такое путешествие обязательно нужно планировать по карте, чтобы учесть наличие грунтовых дорог, а не шагать по асфальту все время)) огромное спасибо Константину Борисову за помощь с картой, благодаря нему наш путь назад был намного проще! Очень понравился рогейн, который проходил в рамках фестиваля: изначально мы не были уверенны, что хватит на него сил после двух дней в седле, но мы решились, и это было круто! Я очень довольна нашим путешествием и нереально теплой компанией)) отдельное спасибо нашим сильным, смелым и выносливым коням! :kon9:"

Пользователи, которые поблагодарили этот пост: ElenWhite, Рыжик

Оффлайн Lima

Відгук учасниці Equirand-2018 Марії Макаревич :winky::
"Коли у тебе дуже жвавий кінь, 50 км верхи - дрібниця. Ілісс чудовий! Кінь-фантастичне створіння, яке перемагає гравітацію, тому відчувається ця неймовірна легкість!"

Оффлайн Lima

!Мікро-історичний момент - на Вікіпедію завантажено україномовну статтю "Кінний туризм" з описом усіх кінно-туристичних заходів та змагань, що на даний момент проводяться в Україні :kon9:.
Усіх бажаючих запрошую долучитись до обговорення.
Посилання на статтю :winky:: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BC
P.S. Якщо ви маєте фото власного авторства по темі, їх також можна додати до цієї статті (якщо не знаєте як - пишіть мені, розкажу :wink:).

Пользователи, которые поблагодарили этот пост: ElenWhite

Оффлайн Lima

Відгук про Equirand-2018 від учасниці Anna Gastynshchykova  :winky: (кінний клуб "Идиллия")

"Формат Эквиранд заинтересовал сразу, сомнений не было - едем. Спасибо девочкам, таким же лёгким на подъём, что поддержали. Мы до этого много ездили в однодневные походы, но на дольше как-то не решались, а зря. Это было действительно здорово. Понравилось абсолютно все!!! Очень интересно было ехать по новым местам. На пути нам встречались поля и леса, города и села, ж/д переезды и овраги, мосты и мостики, тоннели и переезды через трассу, дорожная техника, несущиеся фуры и ревущие мотоциклы и многое-многое другое. Это был новый опыт для всех, и для людей и для лошадей. Лошади за эти несколько дней увидели больше, чем за всю свою жизнь. Но вели себя в целом очень хорошо. Также я первый раз в жизни ночевала в палатке, и я даже не ожидала, что мне так понравится. Костёр, звездное небо, замечательная компания, любимые лошади, пасущиеся рядом - что ещё нужно для счастья? 🙂 Очень запомнилось как жители городов и сел встречали нас: дети выбегали на дорогу, бабушки выходили из калиток и желали нам всего хорошего, даже благословляли нас))), все снимали на мобильные телефоны и говорили приятные слова. Впечатления от поездки только самые положительные!!! С нетерпением жду Эквиранд 2019!!!"

Оффлайн Lima

Відео-коментар від Лізи - наймолодшої учасниці Еквіранд-2018 :dealwithit:! (кінний клуб "Идиллия") Ліза та Пончик показали себе надзвичайно сильними, сміливими та витривалими! :kon14: І дорослим є чому повчитися! :wink:
Посилання на відео:

Оффлайн Lima

Відгук про Equirand-2018 від Лесі Гордієнко (Lesia Gordiienko) - організатора та приймаючої сторони :winky::
"Двічі взявши участь у Еквірандо як учасник і один раз як член команди супроводу, в 2018 році я вирішила трішки розслабитись і прийняти Фестиваль у себе. Отже,що я можу сказати з боку організатора:
  • Це подія, яка розвиває локацію, приваблює свіжі ідеї та вчить ефективніше планувати розвиток Садиби на майбутнє.
  • Це спілкування з новими людьми, які з першого обміну поглядами стають «своїми», рідними, оскільки ви гуртуєтесь навколо спільної ідеї.
  • Це важче і відповідальніше, ніж бути просто учасником. Треба подбати і про їжу, і про ночівлю, і про дозвілля гостей. Мені дуже повезло, бо команда, яка до нас приїхала, виявилась більш професійною в плані туризму, ніж я!
Отже, Фестиваль відбувся! І я дякую за це дівчатам з клубу «Ідилія»! З нетерпінням чекаю на 15 червня!"

Оффлайн Lima

Відгук про Еквіранд-2018 від Наталії Грушевської :wink::

"Когда мне предложили "поехать на конный фестиваль на 4 дня" я сразу сказала - да! :winky:
И это было правильное решение)
Любимый конь, нереальные закаты, широкие поля, посиделки у костра и наша банда. И даже железная дорога и овраги нам не помешали)))
А галоп под звездами...
Пожалуй, это было идеально!"

Оффлайн Lima

Відгук про фестиваль кінного туризму Еквіранд-2018 від учасниці Ann Zinkovska :wink::
"Коли запропонували прийняти участь у Equirand-2018 я довго вагалась, оскільки не відчувала себе хоч трохи впевненим вершником, тому обрала для себе, на мою думку, найбільш спокійного коня з конюшні "Ідилія". Але в останні дні стало відомо, що я буду їхати іншим конем. Можу сказати, що мої занепокоєння були даремні!)) мені дістався чудовий кінь. І у майбутньому , якщо все складеться, Equirand-2019 я теж хочу брати участь разом з ним).
Особисто мені сподобалось абсолютно все. Пейзажі весь час вражали своєю красою та різноманітністю. Певного екстриму додавали зустрічі з іншими конями, вантажівками, переходи через шляхопроводи, але наші коні впевнено подолали всі перешкоди.
Наша подорож була дуже цікавою, насиченою пригодами та позитивними емоціями (звісно, були моменти, коли думаєш, ну, коли ж вже закінчиться цей асфальт!). Але компанія, зіркове небо, вогнище і коні зробили свою справу.
P.S. Ося мій герой!"

Оффлайн Рыжик

А скажите мне уважаемые участники фестиваля - это только в нашем углу Вселенной сельские жители завидев всадника выбегают на улицу с телефонами - пофоткать такую редкость , или это везде так?

Оффлайн Lima

:winky: ну у нас как раз так и было) не всю дорогу, конечно, но периодически да.

Оффлайн Рыжик

Долго  думала - здесь спросить или создать отдельную тему, но поскольку седло рекомендуется в основном для поездок на большие расстояния и что очень важно для меня - по пересеченной местности, что актуально и для похода, решила спросить здесь. Итак - собственно вопрос - кто использовал австралийское седло -  поделитесь опытом плиз)).  Действительно ли удобно? На проконях очень хорошие отзывы - говорят выпасть из него ну просто не возможно никому. И главное - есть ли у кого то возможность попробовать такое седло? (за соответствующую плату разумеется) Киев и область.

В прошлом году купила австралийку, очень довольна. Правда после спортивного седла непривычно было сначала, совсем другая посадка.
Для длительных поездок - идеально.
Выпасть не то чтобы совсем невозможно, но очень сложно)))
Могу дать попробовать.
Частная конюшня
Питомник немецкой овчарки, белой швейцарской овчарки
Будки для собак и кошек

Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Рыжик, Lima

Оффлайн Lima

Додаткова інформація для учасників фестивалю!
Для участі обов'язково потрібно мати:
  • паспорт коня
  • позначку про дійсне (не давніше 1 року) щеплення від грипу
Федерація кінного туризму також рекомендує вакцинувати коней від ринопневмонії, правцю та сказу.

Оффлайн Poni

Долго  думала - здесь спросить или создать отдельную тему, но поскольку седло рекомендуется в основном для поездок на большие расстояния и что очень важно для меня - по пересеченной местности, что актуально и для похода, решила спросить здесь. Итак - собственно вопрос - кто использовал австралийское седло -  поделитесь опытом плиз)).  Действительно ли удобно? На проконях очень хорошие отзывы - говорят выпасть из него ну просто не возможно никому. И главное - есть ли у кого то возможность попробовать такое седло? (за соответствующую плату разумеется) Киев и область.
У нас на Соломахино Ранчо несколько австралиек в разных вариантах. Можете приехать попробовать. Но они в основном ложатся только на широкие спины с низкой холкой.
Останавливаю мгновение
Переводчик с лошадиного

Оффлайн Lima

Дорогі друзі! На другий день після зборів Еквіранд, а саме 16 червня у Прибірську (садиба "Щербаті Цуглі") планується проведення змагань з орієнтування (на кшталт нашого улюбленого еквірогейн :wink:)! Просимо зауважити це при плануванні свого часу!  :el:

Оффлайн Lima

Вже зовсім скоро розпочнеться старт реєстрації на фестиваль кінного туризму "Еквіранд"!
Слідкуйте за новинами  :wink:

Оффлайн Lima

Дорогі друзі!
Розпочата реєстрація на фестиваль кінного туризму Еквіранд (15 червня)!  :kon14:
Нагадаємо, можна брати участь:
- з власним конем
- з орендованим конем
- і навіть пішки  :wink:
Для піших учасників (в тому числі команд супроводу участь коштує дешевше, ніж для вершників, проте піші учасники не беруть участь у змаганні на найбільшу дистанцію :wink:)
Посилання на реєстраційну анкету:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceHENOKSDnmptSi6FfFuu7e7pb0X_24_UQrwT2C4dXvRwuGQ/viewform?fbclid=IwAR1_ez_6Wldl7NmTHGWjrnwEBA9zjXdgLNp8r9qhkF-hilNr9CT4EmbzIUg
P.S. Будь-які питання стосовно фестивалю можна писати в цій темі або мені в особисті повідомлення. Також ми маємо спільноту на фейсбуці, де є усі свіжі новини.
 :kon2: :kon2: :kon2:

Оффлайн Lima

Дорогі друзі!
Зверніть, будь ласка, увагу на те, що реєстрація на фестиваль EquirandUA - щорічний фестиваль кінного туризму - можлива до 5 червня, і цей же день є останнім для повної оплати оргвнесків за всіх учасників команди.
Нагадаємо:
- оргвнесок для вершників (ціна за 1 учасника) - 500грн
- оргвнесок для піших учасників (за 1 учасника) - 300грн
У ціну входить вечеря 15 червня та сніданок 16 червня :wink:
У випадку бажання зареєструватися після 5 червня вартість реєстрації подвоюється (оргвнесок для вершників, за 1 учасника - 1000грн, оргвнесок для піших учасників, за 1 учасника - 600грн).